. .

Funkce:

The page is printed

Chemický průmysl

Jsme v pohybu pro chemický a olejářský průmysl a výrobu hnojiv

Středem zájmu v logistice chemického, olejářského a hnojivového průmyslu jsou bezpečnost a efektivita. S mnohaletou zkušeností v tomto průmyslovém odvětví vám nabízíme specifická logistická řešení po celém světě, která splní vaše požadavky.

Naše specializované týmy ve spolupráci s vámi vytvoří integrované přepravní koncepce s využitím různých druhů dopravy, které zajistí rychlé reakční doby a dodávky JIT i v dobách proměnlivé poptávky. Naším cílem je navrhnout takové řízení dodavatelského řetězce, které bude odpovídat vašim potřebám.   

Pro chemické výrobky, oleje a hnojiva platí zvláštní bezpečnostní pravidla a ta musí být vždy splněna. Při přepravě nebezpečného materiálu je nanejvýš důležité moci se spolehnout na zodpovědné zacházení. V DB Schenker máme vypracovaný kvalitní systém řízení bezpečnosti a krizových situací, který garantuje, že přeprava nebezpečných látek proběhne hladce. Pomůžeme vám také zajistit řešení šetrná k životnímu prostředí. Zboží může být přepravováno pomocí různých produktů s nízkou tvorbou CO2 nebo dokonce s nulovou tvorbou emisí CO2. Ptejte se na naši nabídku Eco Plus.    

Jako největší evropská železniční přepravní společnost vám nabízíme celé spektrum služeb pro vaše volně ložené zboží, od dopravy pomocí jednotlivých vagonů po ucelené vlakové soupravy, případně řešení kombinující více druhů dopravy. Díky spolupráci s dalšími evropskými železničními dopravci jsme schopni doručit vaše výrobky do nejzazších koutů evropského kontinentu.        

Naše celosvětová logistická síť nám umožňuje nastavit a řídit vaše dodavatelské řetězce přesně podle vašich představ kdekoliv na světě s využitím silniční, železniční, letecké či námořní dopravy. Na „poslední míli“ do cílové destinace vám můžeme nabídnout široký výběr služeb s přidanou hodnotou, takže váš výrobek dorazí k vašemu zákazníkovi přesně podle vašich obchodních ujednání.    

Jako doplněk k následné distribuci nabízíme také logistickou podporu pro olejová pole.

Poslední aktualizace: 29.11.2014

Na začátek stránky