. .

Funkce:

The page is printed

Elektronický průmysl

Uvádíme do pohybu elektroniku

Narůstající globalizace vystavuje elektronický průmysl tlaku na čas a náklady. Pomocí našich logistických služeb vám zajistíme optimalizaci vašeho výrobního procesu a snížení výdajů.


Video pouze v angličtině

Mnoho společností přesouvá své výrobní závody do východní Evropy nebo Asie. Životní cyklus výrobků v oblasti elektroniky se současně stále zkracuje. Díky naší mezinárodní síti překlenujeme obrovské vzdálenosti mezi výrobnami a spotřebiteli rychle a za výhodnou cenu.

Náš přístup: Pomocí mnohostranných platforem vylepšujeme plánování a spolupráci ve vašem dodavatelském  řetězci, abychom urychlili tok materiálu a dokončených výrobků. Všechny naše logistické služby splňují nejvyšší standardy pro kvalitu a flexibilitu – po celém světě. 

Jako lídr celosvětového trhu logistických služeb pro elektronický průmysl splníme vaše požadavky pomocí vyzkoušených koncepcí nebo ve spolupráci s vámi tak, že vytvoříme inovativní řešení na míru. Bezpečné a spolehlivé doručení vašich zásilek je pro nás důležité, proto umožňujeme sledování zásilek po celé délce přepravního řetězce a používáme speciální produkty v oblasti pozemní, letecké a námořní přepravy. V oblasti smluvní logistiky/SCM (řízení dodavatelského řetězce) používáme programy pro zvýšení efektivnosti jako Six Sigma a 5s/POP, které neustále vylepšují naše procesy, což je pro vás také výhodou.

Díky našim řešením pro řízení zásob prodejci (PVMI), která jsou založena na řízení materiálu a zásob, propojení IT systémů a globální zákaznické podpoře, jsou vaše zásoby doplněny v pravý čas (JIT). Tím šetříte náklady na zásobování, protože dodávka přijde teprve tehdy, až ji požaduje výroba. Navíc poskytujeme řízení skladové logistiky a množství dalších doplňkových služeb jako jsou opravy nebo štítkování. Dokonce nabízíme i logistická řešení šetrná k životnímu prostředí, a tak vám umožníme splnit i vaše ekologické cíle.

Poslední aktualizace: 03.12.2014

Na začátek stránky