. .

Funkce:

The page is printed

Maloobchod

Pomáháme roztáčet svět maloobchodu

Svět maloobchodu se točí rychle. Krátké životní cykly výrobků a značné sezónní změny objemu přepravy kladou extrémně vysoké požadavky na logistické poskytovatele. Naše celosvětová síť zajistí, abyste vždy okamžitě zareagovali na novou výzvu.

Rychlost, flexibilita a efektivnost jsou klíčovými faktory, které maloobchodní průmysl požaduje od poskytovatelů logistiky. Když vysoká poptávka po výrobku způsobí nárazovou nabídku, celosvětová síť DB Schenker může vaše zboží vyexpedovat z jakékoliv oblasti na světě přímo k vašemu zákazníkovi. Proto s vámi spolupracujeme na vytvoření flexibilního systému řízení dodávek, který bude pro vás vždy připraven reagovat na nové požadavky trhu.

Využijte naši celosvětovou síť silniční, železniční, letecké a námořní dopravy pro spolehlivou a dochvilnou distribuci k prodejcům nebo koncovým zákazníkům. Každému, kdo používá naše služby, garantujeme průhledné a vysledovatelné skladovací úrovně a dodací trasy. Navíc zaručujeme, že váš dodavatelský řetězec bude podporován štítkováním a kontrolami kvality a že budeme připraveni být vaším partnerem pro vytváření distribuční sítě pro internetové obchodování. Budeme vám také k dispozici při doručování přímo do domácností. Vytvořením mezinárodní distribuční sítě umožníme úspěšně prodávat váš výrobek, který byl do té doby v celosvětovém měřítku neznámý.

Poslední aktualizace: 29.11.2014

Na začátek stránky