. .

Funkce:

The page is printed

Polovodiče a solární energie

Nová síla pro inovativní průmysl

Průmysl polovodičů a solární energie je oborem, který hledí vpřed a charakterizuje ho neustálý vývoj technologií. Pomocí flexibilních a srozumitelných logistických řešení vám poskytujeme mnohostrannou podporu pro expanzi na globální trh.

Nejdůležitějším požadavkem na logistiku je u tohoto oboru cenová výhodnost a optimalizace dodavatelského řetězce. Poskytujeme řešení na míru, abychom zajistili, že budete moci rychle reagovat na krátké inovační cykly a stále se měnící požadavky ve vašem dodavatelském řetězci.

Více než 15 let jsme pracovali s většinou OEM (výrobců originálního vybavení) a dodavatelů na trhu polovodičů a solární energie. Díky této bohaté zkušenosti vám můžeme nabídnout komplexní a spolehlivá logistická řešení, která jsou přesně šitá na míru vašim potřebám. Výhodou pro vás bude zodpovědná manipulace s vašimi citlivými výrobky, vysoká úroveň provedení a celosvětová síť logistických expertů.

Díky široké škále služeb, které podporují všechny aspekty vašeho výrobního procesu, vám umožníme stát se lídrem ve vaší specializaci a pracovat s maximální výkonností po celém hodnotovém řetězci. Spolupráce s výrobci, dodavateli a jejich zákazníky vede ke srozumitelným logistickým řešením pro váš dlouhodobý úspěch na trhu.

Naše zavedené služby pro výrobce polovodičů a solární energie pokrývají všechny logistické aspekty tím, že spojují celou škálu druhů přepravy. Tyto služby zahrnují klasické řízení dopravy, podporu výroby, služby s přidanou hodnotou jako je vytváření kontrol kvality dodavatelského řetězce - od logistiky vybavení po náhradní díly a poprodejní služby. Zajišťujeme také bezpečnost vašich zásilek tím, že vytváříme přehledná komplexní řešení v souladu s nejvyšším stupněm bezpečnostních standardů.

Jako vedoucí dodavatel integrovaných logistických služeb nabízíme kompletní řešení z jednoho zdroje.

Poslední aktualizace: 29.11.2014

Na začátek stránky