. .

Funkce:

The page is printed

Spotřebitelský průmysl

Inovativní a efektivní řešení pro spotřebitelský trh

Spotřebitelský průmysl vyžaduje unikátní logistická a skladovací řešení. Naše široké zkušenosti napříč tímto trhem nám poskytují konkurenční výhodu ve vašem dodavatelském řetězci snižováním celkových nákladů a zvyšování efektivnosti.


Video pouze v angličtině

V DB Schenker máme množství významným nadnárodních zákazníků ve spotřebitelském průmyslu, s nimiž jsme vytvořili trvalá partnerství. Působíme především na poli B2C a tvrdě pracujeme na vytváření úspor současně se zvýšením produktivity, abychom vám poskytovali efektivnost vylepšeného dodavatelského řetězce a opravdové hodnoty.

Jsme s vámi v těsném kontaktu, abychom vytvořili dodavatelská řešení na míru vašich potřeb, která vám umožní dosáhnout optimalizované inventarizace, zkrácené doby dosahu na trh a zlepšení vztahů s vašimi obchodními partnery.

Celosvětová síť DB Schenker spolu se silným regionálním umístěním v zemích po celém světě umožňuje spolehlivé řízení a provoz dodavatelských řetězců ve všech zeměpisných polohách a s celosvětovým přístupem do našeho kompletního portfolia logistických služeb. Spojujeme všechny způsoby dopravy včetně železniční, silniční, letecké a námořní a doplňujeme naše řešení o služby s přidanou hodnotou a skladováním, abychom tak vytvořili jedinečné kompletní řešení.

Nabízíme také širokou škálu doplňkových služeb, jako jsou například celní odbavení, balení, vyplňování, dodávky do výroby, doručování projektů,veletržní a výstavní služby. Na vaši žádost pro vás máme k dispozici také přepravu šetrnou k životnímu prostředí.

Poslední aktualizace: 03.12.2014

Na začátek stránky