. .

Funkce:

The page is printed

Výroba nápojů

Nejlepší logistika pro kvalitní nápoje

Víno, lihoviny, pivo a další nápoje jsou vzácné a citlivé zásilky. Díky naší kvalifikaci v tomto průmyslu Vám můžeme nabídnout specifická řešení, která zajistí doručení vašich zásilek do destinace bezpečně a zdárně.

V DB Schenker sdílíme vaši vášeň pro vybrané nápoje. Pro produkci vín a nápojů jsme specializovaným partnerem již mnoho let. Týmy expertů ve všech klíčových zemích vytvářejí řešení na míru pro víno i pro další typy nápojů a tekutých potravin jako jsou pivo, džusy, lihoviny, oleje a další. Můžeme zajistit dokonce i zásilky citlivé na čas, například pro Beaujolais Nouveau nebo pro krátkodobé reklamní akce.

.

Poskytujeme vám celosvětové služby pro dovoz a vývoz a doručujeme vaše skvělé výrobky z vašich provozoven až do rukou zákazníků. Jsou vám k dispozici všechny druhy dopravy, včetně námořní, železniční, silniční i letecké. Mimo to můžeme spočítat emise po celé délce dodavatelského řetězce a optimalizovat ho tak, aby došlo k jejich snížení. Skladování při kontrolované teplotě a dodávka lahví a tekutin ve flexi-vacích nebo v cisternách ISO chrání vysokou kvalitu vaší tekuté zásilky.

Převezeme vaše zboží a také zajistíme speciální balení a ochranu pro výběrová vína a lihoviny. Součástí našich služeb je také bezpečné hromadné nebo regálové uskladnění, vychystávání přepravek/lahví, sledování a trasování a dodávka vzorků nebo drobných objednávek.

Jsme velmi dobře obeznámeni s různorodostí a specifiky dovozních i vývozních podmínek. Rádi pro vás vyřídíme potřebné formality jako celní dokumenty, certifikáty a etiketování. Máme také přístup k procedurám EMCS pro zásilky v rámci EU, dále můžeme vyřizovat celní odbavení a navrácení daní.

Poslední aktualizace: 07.12.2014

Na začátek stránky