. .

Funkce:

The page is printed

Zdravotnictví a farmacie

Zdravá řešení pro oblast zdravotnictví

Spolehlivá dodávka zdravotnických výrobků může zachránit život. Bereme tuto zodpovědnost vážně, proto jsme vytvořili řešení speciálně pro oblast zdravotnictví, abychom zajistili, že vaše citlivé zásilky budou doručeny bezpečně a včas kamkoliv po světě.


Video pouze v angličtině

Společnosti v oblasti zdravotnictví jsou konfrontovány s prostředím, které se neustále mění. S našimi inovativními a integrovanými řešeními můžeme flexibilně reagovat na všechny požadavky farmaceutických a biotechnických společností a výrobců lékařských potřeb.

Léky a další zdravotnické výrobky mohou být poškozeny nedodržením podmínek pro jejich uchování v rozsahu požadovaných teplot, a pak mohou ohrozit lidské zdraví. Proto je spolehlivost v tomto sektoru rozhodující. Spolu s vámi vytvoříme takové řešení dodavatelského řetězce, díky kterému budou výrobky citlivé na včasné doručení a teplotu vždy bezpečně dopraveny do své cílové destinace. Dále zajistíme integritu výrobků pomocí speciálního zacházení a monitorování manipulace, včetně kompletního sledování zásilky během přepravy. Dokážeme zajistit řešení s uzavřeným chladícím řetězcem pro biologická léčiva, samozřejmě při splnění všech zákonných norem. Vytvoříme také systémy řízení kvality a použijeme průmyslové standardy GDP nebo USP 1079.

Součástí naší celosvětové sítě je silniční, letecká a námořní doprava včetně smluvní logistiky, což nám umožňuje okamžitě reagovat na jakoukoliv změnu vašich distribučních potřeb a nabídnout vám cenově výhodná komplexní řešení na míru. Můžeme zajistit, aby bylo vaše uvedení výrobku na trh celosvětově úspěšné. Jsme také schopni řídit dodávku vašich komodit po železnici nebo jakýmkoliv jiným druhem dopravy, který podpoří vaše podnikání.

Poslední aktualizace: 03.12.2014

Na začátek stránky