. .

Funkce:

The page is printed

Efektivní řízení

Chceme se stále zlepšovat

Naším cílem je nabízet vám vždy vynikající služby. To je důvod, proč permanentně zkoumáme naše interní procesy a procesy spojené s našimi zákazníky.

Jsme jedním z předních poskytovatelů logistických služeb, ale to nám nestačí. Zvyšujeme ziskovost a kvalitu našich služeb prostřednictvím různých programů řízení efektivity - vždyť neustálé zlepšování je integrální součástí naší firemní kultury. Uvítáme, pokud, jako náš zákazník, aktivně přispějete k procesu zlepšování sdílením vašich očekávání, požadavků a zkušeností. Pracujeme společně s vámi na zajištění, aby všechny příslušné operace byly optimalizovány.

Aktuální procesy, postupy a standardy a řízení pracovních toků, jako celek, jsou opakovaně analyzovány v našem systému řízení efektivity. Síť „velvyslanců” nám umožňuje oslovit a zapojit zaměstnance v širokém měřítku. Kromě našeho interního systému poskytování doporučení, pořádáme také semináře za účelem zkoumání potenciálu ke zlepšení - s našimi zaměstnanci, ale také zákazníky.

Využíváme osvědčené a účinné metody, které jsou uznávané a testované po celém světě. V roce 1998 jsme zavedli 5S a POP (program trvalé optimalizace) pro řešení problémů společně se zaměstnanci a eliminaci procesů, které nepřidávají žádnou hodnotu. Six Sigma zvyšuje kvalitu a efektivitu procesů a je důsledně zaměřena na zákazníky a provozní výsledky. Do programu byla přidána nová fáze - udržitelnost - k upevňování vylepšení ve společnosti.

Poslední aktualizace: 29.11.2014

Na začátek stránky