. .

Funkce:

The page is printed

Ekologický přístup

Aby logistika měla zelenou v očích veřejnosti

V DB Schenker usilujeme o to, abychom se stali předním poskytovatelem „zelených” přepravních a logistických služeb. Abychom tohoto cíle dosáhli, neustále pracujeme na propagaci témat ohledně životního prostředí a aktivit vedoucích ke snižování CO₂

Po celá léta se naše společnost věnuje ochraně životního prostředí ve všech oblastech svého působení. Od roku 2011 jsou všechna ekologická témata koordinována prostřednictvím „ekologické dokonalosti”. To spojuje ekologické odborné znalosti jednotek DB Schenker Rail a DB Schenker Logistics a podpůrné funkce skupiny, jako jsou DB Environment Center, komunikace a strategie. Naše úsilí ke snižování určitých emisí COv naší společnosti – a to interně, např. v kancelářích a skladech, a také u našich zákazníkům tím, že jim nabízíme řešení šetrná k životnímu prostředí – jsou jen jedním příkladem.
Nabízíme poradenství v záležitostech týkajících se „zelené” logistiky a vytváříme pro vás rozsáhlé portfolio opatření pro snižování emisí CO2. Naše ekologická řešení jsou šetrná k životnímu prostředí pro jakýkoliv režim dopravy nebo pro skladiště.

Poslední aktualizace: 13.08.2015

Na začátek stránky